Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bursa Nilüfer de bulunan Pakvet Veteriner Kliniğimizde gerekli durumlarda kedi ve köpeklerimizi ağırlayıp teşhis ve tedavi süreçlerini yakımdan bir takip ile yürütebilmekteyiz.

Bursa Nilüfer de bulunan Pakvet Veteriner Kliniğimizde önceden randevu oluşturduğumuz kedi-köpek dostlarımıza bulundukları yerde hizmet götürmekteyiz.

Bursa Nilüfer de bulunan Pakvet Veteriner Kliniğimizde floresan reaktifler ile hassas sonuca ulaşılmasını destekleyen hormon analizi yapmaktayız. Yangısal hastalıkların, pankreatitin ve endokrin bozuklukların teşhisi için immun floresan antikor teknikleri sunmaktayız.

Bursa Nilüfer de bulunan Pakvet Veteriner Kliniğimizde sadece evcil dostlarımızın hastalıklarına çözüm olmayıp, hem hastalılara yakalanmamaları hem de olabildiğince sağlıklı ve refah bir yaşam geçirmeleri için bütün kedi-köpek sahiplerini en…

Aşılama: Hayvanların bağışıklık sistemini güçlendirmek ve bulaşıcı hastalıklardan korunmalarını sağlamak amacıyla düzenli aşılamalar yapılmaktadır.

Kan Tahlilleri ve Hormon Analizi: Laboratuvarımızda yapılacak kan tahlilleri ve hormon analizleri, hayvanların sağlık durumlarının tam olarak anlaşılmasına ve doğru teşhisin konulmasına yardımcı olur.

Cerrahi: Gerekli durumlarda ameliyatlar, deneyimli veteriner cerrahlar tarafından modern cerrahi ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir.

Doğum ve Jinekoloji: Dişi hayvanların gebelik süreçleri ve doğumları takip edilir, gerekli müdahaleler yapılır.

Bursa Nilüfer de bulunan Pakvet Veteriner Kliniğimizde gerekli durumlarda kedi-köpek dostlarımıza tıraş ve banyo hizmeti sunmaktayız.

Bursa Nilüfer de bulunan Pakvet Veteriner Kliniğimizde Kedi ve köpeklerinizin yaşam alanlarını ve çevrenlerini sağlıkları açısından değerlendirmeye özen gösterip özelikle kedi-köpek sahiplerimizin sağlığını da ilgilendirecek konularda bilgiler veririz. Klinik olarak…

Bursa Nilüfer de bulunan Pakvet Veteriner Kliniğimizde ülkemizde ve dünyada geçilen kedi-köpek çipleme uygulamasını yapabilmekteyiz.

Bursa Nilüfer de bulunan Pakvet Veteriner Kliniğimizde Gelişmiş görüntüleme teknolojileriyle kedi ve köpeklerimizin dâhili, cerrahi ve jinekolojik durumlarının tespit ve teşhisini yüksek doğruluk oranı ile yapmaktayız.